Horské apartmány

Mlýn Herlíkovice

Poslední volné apartmány

Apartmány Mlýn Herlíkovice

Jedinečné spojení luxusního ubytování a atraktivní lokality pro sport i toulky horskou přírodou.

To a mnohem víc nabízí velkorysý projekt čtyřpodlažní novostavby, která poskytuje celkem 30 apartmánů v dispozici 1kk až 5kk.

Poslední volné apartmány

Apartmány Mlýn Herlíkovice
Prosinec 2023

Slavnostní otevření Apartmány Mlýn Herlíkovice se vydařilo na 1000 %, podívejte se na fotky. Apartmány jsou k prodeji od ceny 107 000 Kč za metr...

Listopad 2023

Projekt Apartmány Mlýn Herlíkovice za pouhý rok a půl od zahájení demolice původních nevyhovujících objektů získal před několika dny od stavebního...

Září 2023

Vše je hotovo. Objekt čeká na kolaudaci a jeho spoluvlastníci na nastěhování.

Červen 2023

V okolí budovy byly zasázeny stromy a keře. Založen byl i trávník.

Spoluvlastnický podíl

Spoluvlastnický podíl

Pořízení apartmánu je také možné formou spoluvlastnického podílu anebo partnerství na samotném projektu. Spoluvlastnický podíl vám efektivně sníží náklady na investici do vašeho apartmánu. A to jeho rozdělením mezi více investorů, uživatelů. Vlastníci apartmánu využívají jednotku dle výše svého spoluvlastnického podílu. Neobsazené termíny bude provozovatel apartmánů dále pronajímat. A tak vám bude apartmán přinášet radost a užitek i když jej právě nebudete obývat. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Máte velkou rodinu a pořízení velkého apartmánu na horách je nad rámec vašich finančních možností? Zkuste formu spoluvlastnictví. Můžete se domluvit například se svými kamarády. Velký apartmán pro rodinu by Vás potom například v případě 3 spoluvlastníků vyšel na třetinu.

Více informací